Орлетата загубиха с 2:0 от ЦСКА 1948 на националния стадион „Васил Левски“!

Отборите на ЦСКА 1948 и Пирин (Благоевград) завършиха при резултат 2:0 в първия мач от 15-ия кръг на Втора лига игран на националния стадион „Васил Левски“. В герой на мача се превърна бившият футболист на Пирин Андон Гущеров който вкара два гола и пропусна дузпа. Домакините получиха общо две дузпи в този мач. А гостите бяха водени в този мач от временния наставник Васил Петров.

Резултатът бе открит от домакините още във втората минута. Тогава Сашо Александров центрира към наказателното поле и Андон Гущеров засече с крак топката във вратата.
В 30-ата минута падна втори гол за домакините. Милко Георгиев бе спънат в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Гущеров и реализира за 2:0, пише пирин спорт.

През втората част Гущеров получи възможност да оформи хеттрик, след като Мирослав Пушкаров игра с ръка в наказателното поле и съдията даде още една дузпа. Този път обаче Веселин Ганев спечели битката с нападателя и спаси.

Гостите бяха подкрепени и от агитката си в София, която обаче в последните мачове на влиза на благоевградския стадион заради дрегера на входа използван от полицията в Благоевград.