ЧЕЗ предупреждава за спиране на тока в Благоевградска област

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 декември – 13 декември 2019 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 10.12.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Банско: ул. Найден Геров
На 10.12.2019 г. /13:15 – 16:15 ч./ – Банско: местност Страгите
Община Белица
На 10.12.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ – Бабяк: Заведение
На 10.12.2019 г. /13:30 – 16:15 ч./ – Лютово
Община Благоевград
На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ – Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов 27, 23, Струма 1, УПИ III-63, кв. 5, 2, Жилище
На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ – Благоевград: местност Джампалица, местност Чимево Дере
На 10.12.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ – Рилци: Ix-460, 000399, 031004 Месността Чешмата, XV-273, Амитица, Васил Левски 35, 48, 58, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден 58, 55, 51, 43, 66, 54, 60, 3, Имот 023001, местност Амитица, местност Бегов Андък, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Над Канала, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила 10, 4, Св. Иван Рилски 50, 65, 45, 31, 41, 1, Стремата, Трети Март 5, 15, 2, УПИ II-370, кв. 28, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ V-38, кв. 8, УПИ V-468, кв. 25, УПИ VIII-127, кв. 12, УПИ VIII-272, кв. 23, УПИ XIV-484, кв. 22, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, кв. 7 7, ХІ-482, Нв. 22, Хан Аспарух 1, 3, Цар Борис I 50, Цар Иван Асен 8, 2, Помпа, Едноетажна Селскостопанска Сгр, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, 1, Жилищна Сграда-Вр. Стр., Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Жил. Сграда- Вр. Стр., Помпа, 3, Жилище
На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Андъко, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово Жилище, къща, махала Брезовска, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, Месност Демирево Жилище, къща, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната, Скалата, къща, Помпа За Напояване, къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище
На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ – Благоевград: Антон Чехов 1, 1, ПИ №04279. 618. 95, Славово Фирма, Работилница
На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ – Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, къща, махала Долни Двояци къща, махала Михтарци къща, махала Мъртвако къща, махала Новоселци къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, местност Валого, местност Гьоловете, Присоето, Ровината, Шопови Ниви, 2, 1
На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Имот 000143, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука Осв. На Мини Фут. Игрище, местност Ръженици Вила, местност Ръжениците, местност Топузица, местност Щърбев Рид, Митовци, Ръжениците, Стамовица, Чадарето, Юрто, Яновски Рид, Стоп. Постр. до 35 кв. М., Жилище
На 10.12.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ – Рилци: 063005, местност Арсовото, Телкиево Дере
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Бучино: Ахмедово, Бучака, до Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, къща, Жилище
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска Вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Лешко: 1
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3, Стоп. Постройка, Жилище
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Разлог: Света Екатерина 30
На 10.12.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ – Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката
На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: Ален Мак Гараж, 17, 17, 20, 13, 18, 20, 19, Астра 9, Кури Дере, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов 38 Автосервиз и Магазин За Авточасти
На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере къща
Община Гоце Делчев
На 10.12.2019 г. /08:00 – 13:00 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв. 22, Старото Село
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен, Тп1, Тп1
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст, Бивша Мраморна Кариера
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана 12
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Илинден, Общ. Хаджидимово: Тп2, 0, Тп1
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Копривлен: 000381, Васил Левски 8, 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 2 А, Времянка, 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кирил и Методи 3, 21, 41, 31, 29, 24, 17, 27, 15, 1, 9, 5, 2, 37, 33, 7, 13, 45, 19, Кокиче 28, 39, 23, 31, 33, 35, 17, 15, 30, 26, 27, 41, 51, 6, 49, 45, 47, 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 35, 5, 8, 2, 6, 10, 14, Пи-000186, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Славянска 6, ХІІ-544 кв. 1, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, ТП7, ТП2, от ТП2
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Лъки, Общ. Хаджидимово
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Мосомище: УПИ IV-237, кв. 8а
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски 21, 12, 2, 12, 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Анещи Узунов 6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d, 23, 8, 19, 12, 25, 10, Антон Попов 19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12, Баба Тонка 2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16, 1, 25, Батуми 10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2, 20, 16, 14, Братя Миладинови 3, 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 1, 8, 2, 6, 3, 2., 7, 16, 10, 14, 13, 9, 12, 8, 18, 2, Владимир Поптомов 16, 10, 21, 13, 4, 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23, 49, Генерал Гурко 1, 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги Папалезов 11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3, Георги С. Раковски 1, 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Гоце Делчев 4, 1, 1, 2, 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Д-Р. Петър Берон 8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18, 5, 7, 9, 11, Детелина 1, Димитър Талев 1, 22, 19, 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Дунав 17, 19, 28, 13, 24, 21, 15, 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, Здравец 5, 6, 3, 1, 6, 32, Ивайло 5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1, 24, 22, 23, 26, 7, 19, Иван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Кокошките, Краището, Кулата 4, 1, 25, 6, 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Лозята, М. Отавата, Марица 15, 20, 19, 21, 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Места 14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18, 20, местност Ливадите Стопанска Сграда, местност Параклиса Черква, местност Стопански Двор Мандра, Месопреработвателно Предприяти, Цех, Склад, Баня, Обект, Сграда, Мелница, Стопанска Пстройка, Камера, Цех, Стопанска Пстройка, Цех, Склад, местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Читалище, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Ниш 4, 3, Орехите 4, 2, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пейо К. Яворов 11, 9, 17, 4, 1, 2, 3, Пирин 8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18, 4, 12, 10, 11, 24, 8, 6, 9, 6, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, 11, 13, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, 16, 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, 15, Стопански Двор, Струга 10, 1, 4, 3, 11, 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, 6, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 4, 4, 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, УПИ І-68, УПИ-Vіі, кв. 63, Хаджи Димитър 7, 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Цар Самуил 11, 19, 6, 17, 7, 9, 13, 5, Цар Симеон 1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7, 13, 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2, 6, 1, 4, 2, Юрий Гагарин 6, Тп-1, 4, 8, 6, 5, Тп-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10, 1, 8, 1, Янтра 4, 7, 6, 2, 5, 3
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003,, Тумбите, Тп1, Тп2
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Парил
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Петрелик
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, Тп2, Тп1
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Теплен
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Тешово: УПИ-IV+106, Тп2, Тп1
На 10.12.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Хаджидимово: 015002, X-551, кв. 44, Акация 13, 9, 4, 10, Ангел Кънчев 3, 3, 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, 23, 3, 16, 14, 42, 42, Бреза 4, 5, 2, Васил Левски 6, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Генерал Жостов 2, 5, 3, 6, 1, 8, Георги Бенковски 17, Георги Измирлиев 5, 2, Гоце Делчев 25, 10, 14, 2, 8, 4, 1, 3, 12, 6, 16, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, 36, 54, 99, 104, 7, 100, 45, 50, 31, 3, 46, 35, 53, 57, 41, 43, 55, 33, 47, 78, 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, 22, 24, 5, 3, 15, 10, 8, 1, 12, 9, 14, 6, 13, 11, Елин Пелин 6, 7 А, 3, 5, 4, 7, 1, Иван Вазов 4, Кирил и Методий 7, 13, 5, 11, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, 46, 47, 60, 44, 25, 49, 43, Места 1, 2, 11, 4, 8, 3, 9, 7, 6, местност Долна Вария 4, Неуточнен Адрес 21, Опълченска 5, 6, 1, 11, 7, 3, 2, 8, Ореляк 6, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, 15, 13, 3, 4, 2, 19, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, 5, Петър Берон 8, 4, 39, 49, 21, 1, 24, 16, 35, 17, 37, 9, 28, 7, 31, 18, 43, 10, 20, 47, 22, 29, 51, 55, 11, 45, 15, 4, 53, 8, 33, 13, Пирин 1, 4, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Прогрес 1, 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, 10, Свети Георги 20, 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 1, 4, 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Цар Калоян 3, 2, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп2, От Тп2, Тп1, Тп4, От Тп5, Тп5, От Тп7, Тп7
На 10.12.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Гоце Делчев
На 10.12.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев
Община Гърмен
На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4., Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета 24
Община Кресна
Община Петрич
На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 11.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 12.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 13.12.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Брегалница 1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6, Даме Груев 3, Ел-Тепе 7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Здравец 165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Изгрев 10, 17, 16, 8, 10, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Калина 31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 24, 7, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Кестен 20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Кочо Мавродиев 60, 64, 62, 58, Кочо Мавродиев 63, 46, 45, 35, Отец Паисий 23, Пирин 70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68, Полковник Дрангов 1, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Тетово 8, 7, Явор 100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39, Явор 48
На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 10.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Беласица: 29
На 10.12.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 56126. 601. 23, VII, кв. 177, ул. Рокфелер, Ал. Стамболийски 51, 56, 53, 40, 55, 50, 46, 61, 67, 96, 63, 48, 42, 59, 57, 69, 66, 55, 44, 65, 49, 59, 52, Атон 23, 21, 17, 19, 4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15, Беласица 45, 24, 31, 27, 47, 29, 42, 43, 35, 25, 41, 40, 26, 34, 39, 36, 23, 37, 38, 28, 19, 30, 21, 32, 42, Бяло Море 18, 16, 15, 11, 8, 10, 22, 14, 15, 13, 24, 9, 7, 21, 20, 19, 12, 17, В/Ст Родопа, Варна 7, 13, 1, 1, 1, 6, 1, 5, 4, 7, 2, 1, 2, Генерал Гурко 1, 9, 6, 10, 18, 22, 14, 3, Бубинажен Цех, 20, 13, 5, 11, 2, 16, 4, 12, 7, 8, Генерал Скобелев 5, 10, 16, 1, 10, 21, 2, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19, Даме Груев 9, 9, 2, 5, 3, 1, 7, Деде Агач 6, 12, 2, 10, 2, 1, 1, 5, 3, 5, 4, 6, 8, 14, 9, 7, Дунав 76, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Зографски Манастир 51, 32, 41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47, 1, 2, Изгрев 10, 17, 16, 8, 10, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Изток 13, 12, 13, 12, Иларион Макариополски 11, 9, 7, 10, 2, 12, 1, 1, 7, 14, 5, 12, 13, 6, 8, Йордан Йовков 2, 1, 3, 3, Кавала 10, 11, 7, 8, 5, 9, 6, 2, 6, 5, 4, 2, 1, 3, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 24, 7, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Княз Александър Батемберг 16, Козлек 14, Кочо Мавродиев 22, 25, 63, 46, 45, 35, 11, 9, 13, 15, 9б, 5, 20, 16, 12, 18, 10, 14, 8, 2, 6, 7, 1, 3, 4, Круша 2, 10, 2, 4, 9, 16, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8, Места 22, местност Козлек Магазин За Промишлени Стоки, Жилище, Строеж на Автосервиз и Офис, местност Мерата База, Михо Попов 3, 6, 4, 2, Одрин 43, 31, 44, 15, 13, 20, 16, 25, 6, 18, 4, 17, 9, 19, 2, 12, 1, 7, 21, 25, 24, 16, 10, 11, 3, 8, 20, 23, 5, 33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 33 С, 37, 32, 44, 42, 30, 36, Осогово 44, 41, 69, 75, 28, 27, 26, 52, 62, 36, 46, 81, 45, 55, 53, 59, 19, 49, 30, 50, 38, 42, 32, 25, 17, 37, 35, 58, 48, 21, 43, 56, 71, 83, 34, 31, 54, 15, 61, 47, 23, 57, 39, 29, 40, Отец Паисий 23, 23, Охрид 18, 9, 18, 13, 24, 15, 23, 4, 11, 27, 4, 33, 37, 10, 41, 22, 39, 17, 4, 26, 8, 25, 5, 4, 21, 19, 20, 31, 35, 7, 6, 29, 4, 12, 16, 2, 45, 53, 4о, 26, 41, 38, 28, 43, 51, 32, 34, 36, 49, 30, Плевен 7, 4, 2, 3, 1, 5, 21, 19, 13, 15, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, Промишлена Зона Склад За Торове, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Рила 2, 12, 3, 10, 1, 6, 8, 5, 4, Родопи 5, 6, 10, 11, 8, 9, 7, 12, 6, Рокфелер Промишлена Зона, 12, 14, 16, 47, 1, 4а, 2, 18, 30, 28, 10, 30, 2, 22, 6, 20, 1, Св. Св. Кирил и Методи 9, 3, 4, 2, 10, 6, 11, 5, 6, 3, 7, 13, 8, 20, 1, Света София 4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12, Свети Георги 41, 43, 36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99, 24, 16, 12, 17, 11, 1, 22, 20, 10, 2, 7, 8, 5, 13, 15, 3, 14, 6, 4, 19, 9, Солунска 24, 32, 31, 29, 28, 26, 33, 38, 35, 34, 40, 39, 30, 36, 37, Стефан Караджа 9, 8, 3, 5, 1, 6, 10, 2, 4, 7, 11, 1, Стопански Двор Цех, Склад, Автоработилница, Кланица, Хале, Работилница, Шивашки Цех, Автоработилница, Склад, Стою Хаджиев 35, 41, 37, 46, 52, 44, 40, 42, 50, 24, 11, 13, 17, 18, 16, 28, 23, 19, 14, 22, 15, 12, 27, 10, 20, 8, 21, 26, 11, 29, 35, 31, 10, 3, Струма 56, 25, 26, 34, 40, 38, 42, 38, Струма УПИ Ііі Кв312, Струмешница 2, 18, 4, 3, 1, 6, 5, 8, 14, 19, 25, 13, 9, 12, 6, 10, 8, 16, 17, 2, 21, 15, 7, 11, 18, Тетово 8, 7, Тракия 30, 39, 28, 31, 37, 35, 27, 38, 32, 29, 35, 22, 26, 24, 18, 4, 13, 19, 16, 25, 14, 15, 14, 7, 20, 17, 5, 20, 11, 1, 2, 8, 9, 25, 2, 10, 19, 6, 12, 4, 5, 5, 1, 2, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, кв. 245, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ Хх кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев 58, 77, 56, 60, 64, 68, 52, 56126. 601. 8126, 61, 158, 50, 69, 59, 66, 63, 42, 77, 77, Христо Чернопеев Кв 314, Христо Чернопеевф ПИ 56126. 601. 4787, Цар Борис III 46, Чаталджа 11, 1, 3, 14, 8, 9, 2, 10, 4, 6, 2, 12, 16, 7, 5, 8, Явор 48
Община Разлог
На 10.12.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ – Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, кв. 29, Xl, кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100., 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята
Община Сандански
На 10.12.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Сандански: Арда 5, Борис Сарафов 18, 35, 26, 32, 19, 24, 15, 29, 38 А, 21, 23, 52, 28, 31, 16, 34, 19, 38 А, 27, 22, 25, 20, 17, 32, 30, 29, Първи Май 47, 43, 45, 51, 53, 43, 49, 74, 41, 55, 64, Свобода 35, 37, 41, 45, 39, 37, 14, 41, Тодор Каблешков 1а, Цар Иван Шишман 1, 3, Яне Сандански 1, 7, 5, 3
На 10.12.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Сандански: Дезодава 11 А, 11, М. Нишан Таши, местност Нишан Таши, Нишан Таши
На 10.12.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ – Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, кв. 23, 3
Община Симитли
На 10.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 11.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 12.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брежани: ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9
На 10.12.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин
На 10.12.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец
На 10.12.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково
На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Брежани: ІV-36, Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, 13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1, Горна махала Жилище, Жилище, Жилище, Гоце Делчев 9, 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, Здравец 5, 1, 2, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, местност Вощинарци Жилище, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, местност Света Петка, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, 9, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Пейо Яворов 19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Апостолов 12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41, Жилище, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, 2, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол. Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, Тотопункт, Фургон, Магазин, Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9, 3, Магазин, 2, Кметство, 3, Цех, Магазин
На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Крупник: местност Ормана Мобилна Пресевна Инсталация
На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Полето: Нивото Нов блок, 8, 11
На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Симитли: М. Ливадите Жилище, местност Кантона, Неуточнен Адрес Помпа За Напояване, Симитли Разсадник, Помпа За Напояване, Пивница
На 10.12.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Черниче: Детелина 6, 2, 4, Зора 5, 3, 1, 7, 9, М. Сухата Река, местност Кантона Помпа, Помпа За Напояване, местност Орловец, Роза 3, 6, 7, 1, 9, 15, 5
Община Хаджидимово
Община Якоруда

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Свързани новини

Трети случай на африканска чума на територията на област Благоевград!

Пепи

/Видео/ Малки коледари наричаха за здраве в ОбС Благоевград, вижте какво решиха съветниците…

az

Докъде стигнахме? Задигнаха монетите от кафе-автомат в МБАЛ Благоевград…

az

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.