/Видео/ ЦСКА разби Пирин с 4:0 юноши до 19 години!

ЦСКА-София победи с 4:0 Пирин Благоевград като гост в среща от 11-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 години. Асен Дончев откри резултата в 17-ата минута. Той е роден в Благоевград и стартира кариерата си в школата на Пирин.

Гостите направиха победата си по-убедителна в последните 25 минути на мача, когато Даниел Иванов отбеляза два гола, а веднъж се разписа Калоян Симеонов. Талантът от Перник дойде през лятото тук от Лудогорец. Той е племенник на червената легенда Велизар Димитров.

ЦСКА-София има 27 точки на върха в класирането, с две повече от Левски. „Армейците“ са и с мач по-малко. А орлетата на Васил Петров са на предпоследното 14-то място с актив от едва 5 точки. В интерес на истината Пирин играе в Елитната група с една година по-малки юноши.