Пълен резил! Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Пирин с 5:0…

Отборът на Пирин (Благоевград) претърпя изненадващ разгром от Локомотив (Горна Оряховица) насред стадион “Христо Ботев”. Гостите спечелиха срещата с 5:0 и отчаяха “орлетата”. Атанас Фиданин откри за Локомотив в деветата минута, а Георги Колев направи 2:0. Десетина минути преди почивката Деян Христов прониза Димитър Пангев, а мрежата на вратаря приюти и четвърта топка. Това се случи в 70-ата минута, когато Айкут Рамадан я търкулна към целта, а Александър Бастунов успя само да я довкара в собствената си врата, пише струма бг. В самия край резервата Георги Янев оформи резила за тима от Благоевград – 0:5, пише спортал. Любопитно е, че след 0:4 публиката на стадиона започна да подкрепя гостите. сн.спортал бг